Złoty i Sliver kolor Organ macicy nerw żołądka kształt zęba broszka medyczne stylowe szpilki połysk prezent dla matki lekarz lub pielęgniarka.

Availability: In stock

US $1.62

Tanie i rabaty Złoty i Sliver kolor Organ macicy nerw żołądka kształt zęba broszka medyczne stylowe szpilki połysk prezent dla matki lekarz lub pielęgniarka Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription


Materiał: stop cynku

Rozmiar:Ząb z korona: 2.5cm * 1.1cm żołądka: 2.6cm * 1.8cm nerwu: 5.0cm * 2.5cm macicy: 2.6cm * 3.0cm bicie serca: 1.9cm * 2.7cm zębów: 2.5cm * 1.8cm

Waga: ząb z koroną: 3g żołądek: 5g nerw: 6g macica: 5g bicie serca: 2g ząb: 4g

Pakowanie: torba OPPWskazówki: zamówienie <5 usd, wysyłamy paczkę przez China Post zwyczajna mała paczka Plus

Zamówienie> = 5 usd, wysyłamy paczkę przez China Post Registerrd Air Mail do całego świata

Zamówienie> 150 usd, bezpłatna dostawa przez EMS lub DHL

Zapewniamy bezpłatną wysyłkę ze wszystkimi rodzajami metod wysyłki, takich jak poczta lotnicza poczta, DHL, ara-mex, FeDEx, EMS i tak dalej zależy od kraju docelowego i kwoty zamówienia chcesz określić metodę wysyłki, proszę zapłacić koszt wysyłki poniżej jest szybkość dostawy esti mate w celach informacyjnych dziękuję!


Sposób dostawy

Czas dostawy

Śledzenia strony internetowej

Chińska poczta lotnicza

10-60 dni

Www.17track.net/en/

EPacket

7-20 dni

Www.17track.net/en/

SF express

4-8 dni

Www.sf-express.com/us/en

DHL express

4-8 dni

Www.dhl.com

Aramex express

4-8 dni

Www.aramex.com

FedEx express

4-8 dni

Www.fedex.com

UPS express

4-8 dni

Www.ups.com

EMS express

5-20 dni

Www.ems.com.cnPowyżej prędkości dostawy tylko w celach informacyjnych, pracowity sezon, zła pogoda wszelkie przyczyny wpływają na czas przybycia paczki. To zwykle trwa około 39-60 dni wysyłka do większości krajów. Ale spędza dłużej w rosji, brazylii, Chile, meksyku i niektórych innych odległych krajach. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się o ogólnym czasie. A jeśli potrzebujesz więcej czasu ochrony kupującego, pozostawienie wiadomości jest w porządku. Pomogę ci za 24 godziny. (Z wyjątkiem świąt)

Dziękuję bardzo za wybranie Lucky rabbit "Space, zapewniamy 7-dniową usługę zwrotu:


Problem z jakością: przed wysyłką sprawdzimy każdy produkt, jednak niektóre mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Jeśli znajdziesz jakiś problem z jakością, skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni od otrzymania. Rozwiążemy problem.

Każdy inny powód, dla którego chcesz wrócić: z jakiegokolwiek powodu, nie podoba ci się to lub po prostu chcesz wrócić, skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni po otrzymaniu, przechowywać produkt w oryginalnym stanie i zapłacić koszty wysyłki przez siebie, będziemy pełny zwrot po otrzymaniu zwróconego produktu.

Jeśli podoba ci się nasze produkty, proszę dać nam dobrą opinię pięciogwiazdkową, jeśli nie podoba ci się nasze produkty, skontaktuj się z nami, zanim opuścisz negatywną opinię, dołożymy wszelkich starań, aby cię zadowolić.220275033;

Related Product